Pierwsze spotkanie - analiza ruchowa

Ból kręgosłupa, barków, kolan – znajdźmy przyczynę Twoich dolegliwości

Twoje codzienne funkcjonowanie jest mocno utrudnione przez dolegliwości w obrębie kręgosłupa, barków czy kolan?

Spędzasz wiele godzin w pozycji siedzącej i ból pleców stał się rutyną?


Pierwsza wizyta, na której  wykonam diagnostykę ruchową, dokładnie przedstawi nam Twój obecny stan. 
Sprawdzę, gdzie tkwi ograniczenie lub przyczyna bólu, aby następnie zaplanować i ukierunkować naszą współpracę w najbardziej efektywny sposób.

Odpowiednia diagnoza to podstawa do tego, aby wnikliwie zapoznać się z Twoimi dolegliwościami i podjąć działania w celu ich zniwelowania.

Dobiorę dla Ciebie odpowiednie rozwiązania, abyś z powodzeniem mógł osiągnąć swój cel.

Jeśli marzysz o swobodnym poruszaniu się w ciągu dnia, realizowaniu swoich codziennych obowiązków oraz powrocie do regularnej aktywności, zapraszam Cię na analizę ruchową w Just Gym Kraków. 

Analiza ruchowa 60 min / 190 zł

Wpraw sie w RUCH! Jeśli szukasz trenera personalnego z okolic Krakowa, który skutecznie pomoże Ci w walce z bólem kręgosłupa, barków lub kolan, doskonale trafiłeś! Jestem doświadczonym trenerem, który specjalizuje się w terapii ruchowej. W związku z tym wykonam dla Ciebie kompleksową analizę ruchową, dzięki której wspólnie znajdziemy przyczynę Twoich dolegliwości. W ofercie posiadam również treningi terapeutyczne, treningi funkcjonalne, treningi personalne, a także korekcję wad postawy. Dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz niezbędnym umiejętnościom pomogę Ci usprawnić swoje ciało, pozbyć się bólu oraz ograniczeń ruchowych.