Trening funkcjonalny

diana wiśniewska

Poczuj się lepiej w swoim ciele

Ten rodzaj treningu obejmuje ćwiczenia, których celem jest rozwój Twojej siły, stabilności oraz mobilności, które są niezbędne nie tylko podczas uprawiania różnych aktywności sportowych, ale także w codziennym funkcjonowaniu.


Odpowiednio dopasowany trening funkcjonalny sprawi, że będziesz mógł cieszyć się znacznie większą energią, witalnością oraz sprawnością, a wtedy z chęcią będziesz stawiał czoła codziennym wyzwaniom.


Indywidualne treningi funkcjonalne poprawią Twoją siłę, dzięki czemu tygodniowy urlop na nartach nie skończy się bolesnością mięśniową. 

Marzysz o większej sile, sprawności oraz codziennej energii?

Trening funkcjonalny jest właśnie dla Ciebie!

Skorzystaj z oferty i umów się na wizytę! 

Trening funkcjonalny 60 min / 190zł

*Możesz skorzystać z pakietu 4 treningów, jeśli planujesz ćwiczyć raz w tygodniu lub pakietu 8 treningów, jeśli planujesz ćwiczyć 2 razy w tygodniu.

Wpraw sie w RUCH! Jeśli szukasz trenera personalnego z okolic Krakowa, który skutecznie pomoże Ci w walce z bólem kręgosłupa, barków lub kolan, doskonale trafiłeś! Jestem doświadczonym trenerem, który specjalizuje się w terapii ruchowej. W związku z tym wykonam dla Ciebie kompleksową analizę ruchową, dzięki której wspólnie znajdziemy przyczynę Twoich dolegliwości. W ofercie posiadam również treningi terapeutyczne, treningi funkcjonalne, treningi personalne, a także korekcję wad postawy. Dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz niezbędnym umiejętnościom pomogę Ci usprawnić swoje ciało, pozbyć się bólu oraz ograniczeń ruchowych.