Jak przygotować się do treningu?

Jeśli jesteś przed swoją pierwszą wizytą, przeczytaj poniżej, jak dobrze się do niej przygotować.
Proszę pamiętać, że cena treningu nie obejmuje opłaty za wejście na siłownię Just Gym Kraków. Przed treningiem należy zakupić karnet (dzienny lub miesięczny) na stronie https://justgym-krakow.cms.efitness.com.pl/ lub posiadać aktywną kartę multisport.

Jak przygotować się do treningu?

  • Weź ze sobą wygodny strój sportowy, ręcznik i butelkę wody.
  • Zapoznaj się z regulaminem – podpiszemy go na miejscu.
  • Jeśli posiadasz jakąś dokumentację medyczną (rezonans, RTG, tomograf), weź ją ze sobą.
  • Zachęcam zjeść posiłek nie później niż 2h przed spotkaniem. Warto zachować ten odstęp, aby podczas treningu czuć się dobrze i komfortowo.

Jak przebiega pierwsza wizyta?

Zaczynamy od wywiadu, w trakcie którego opowiesz mi o swoim stanie zdrowia, historii przebytych urazów, kontuzji, dotychczasowej aktywności fizycznej oraz celu, z jakim do mnie przychodzisz.

Po zakończeniu wywiadu przechodzimy do analizy ruchowej, w trakcie której przeprowadzę odpowiednie testy niezbędne do sprawdzenia Twojego ciała od strony ruchowej oraz znalezienia przyczyny Twoich dolegliwości. 
Taki komplet działań da nam obraz wszelkich informacji o problemie, z którym się do mnie zgłaszasz, dzięki czemu mam możliwość stworzenia planu indywidualnie dostosowanego do Twoich potrzeb.

Podczas całego spotkania jestem do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiadam na wszelkie pytania.

Do zobaczenia!

Wpraw sie w RUCH! Jeśli szukasz trenera personalnego z okolic Krakowa, który skutecznie pomoże Ci w walce z bólem kręgosłupa, barków lub kolan, doskonale trafiłeś! Jestem doświadczonym trenerem, który specjalizuje się w terapii ruchowej. W związku z tym wykonam dla Ciebie kompleksową analizę ruchową, dzięki której wspólnie znajdziemy przyczynę Twoich dolegliwości. W ofercie posiadam również treningi terapeutyczne, treningi funkcjonalne, treningi personalne, a także korekcję wad postawy. Dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz niezbędnym umiejętnościom pomogę Ci usprawnić swoje ciało, pozbyć się bólu oraz ograniczeń ruchowych.