„Połączenie sił to początek,
pozostanie razem to postęp,
wspólna praca to sukces.”

~ Henry Ford

Kim jestem i w czym mogę Ci pomóc? Poznajmy się!

Nazywam się Diana Wiśniewska i jestem trenerem specjalizującym się w terapii ruchowej. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi na współpracę z osobami, którym dokucza ból kręgosłupa spowodowany różnorodnymi czynnikami. Wiele godzin spędzonych w pozycji siedzącej czy to przed biurkiem, czy za kierownicą, nadmiar obowiązków, stres i brak czasu na jakąkolwiek aktywność fizyczną sprawiają, że ciało domaga się szybkiej reakcji. Wśród moich Klientów znajdują się także osoby, które są aktywne, a ból kręgosłupa i tak mocno im doskwiera. W takiej sytuacji powodem może być niepoprawne wykonywanie ćwiczeń lub wykonywanie ćwiczeń niedostosowanych do indywidualnych predyspozycji danej osoby. Decydując się na moje usługi, zadbam o wszystko, abyś w pełni mógł czuć korzyści z naszej współpracy i pozbyć się uporczywych dolegliwości bólowych.

Moje doświadczenie i wiedza pozwalają na skuteczną walkę z bólem

Pasja do aktywności fizycznej przerodziła się w studia, liczne szkolenia oraz kursy, dzięki którym zdobyłam bardzo kompetentną i rzetelną wiedzę, z której korzystam każdego dnia. Jestem absolwentką wychowania fizycznego na krakowskim AWF. Byłam także studentką brytyjskiego uniwersytetu Coventry University, gdzie ukończyłam rok zerowy na kierunku „Health & Life Sciences”. 

diana wiśniewska trener personalny kraków

Moje doświadczenie i wiedza pozwalają na skuteczną walkę z bólem

Pasja do aktywności fizycznej przerodziła się w studia, liczne szkolenia oraz kursy, dzięki którym zdobyłam bardzo kompetentną i rzetelną wiedzę, z której korzystam każdego dnia. Jestem absolwentką wychowania fizycznego na krakowskim AWF. Byłam także studentką brytyjskiego uniwersytetu Coventry University, gdzie ukończyłam rok zerowy na kierunku „Health & Life Sciences”. 

Wprawię Cię w odpowiedni RUCH

diana wiśniewska

O tym, że ruch to zdrowie wie każdy z nas. Ważne jest jednak, aby w zależności od swoich preferencji, predyspozycji oraz stanu zdrowia dopasować odpowiedni plan działania i sukcesywnie go realizować. Decydując się na ćwiczenia ze mną, możesz być spokojny o swoje zdrowie. Pomogę Ci:

  • pozbyć się bólu pleców,
  • wrócić do aktywności po urazie,
  • popracować nad wadą postawy,
  • wzmocnić ciało,
  • zwiększyć siłę,
  • poprawić kondycję,
  • ulepszyć swoją sylwetkę.

Dobiorę dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie, abyś z powodzeniem mógł osiągnąć swój cel. Znajdziesz mnie na siłowni Just Gym Kraków. To właśnie w tym miejscu pomogę Ci pozbyć się bólu. Wspólnie wypracujemy dobre nawyki, które ułatwią Twoją codzienność. 

Doświadczenie

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KRAKOWIE

Jestem studentką III roku na kierunku wychowanie fizyczne, ze specjalizacją odnowa biologiczna.

COVENTRY UNIVERSITY W COVENTRY (UK)

Ukończyłam “Foundation Year” na brytyjskim uniwersytecie na kierunku Biomedical Sciences.

KURS TRENER PERSONALNY + INSTRUKTOR SIŁOWNI

Szkolenie, które wprowadziło mnie w świat treningu i dietetyki oraz zapoczątkowało proces kształcenia w tym kierunku.

KURS TRENERA MEDYCZNEGO BLACKROLL® THERAPY

Jestem w trakcie rocznego kursu terapeuty ruchowego Blackroll Therapy, w ramach którego zdobywam wiedzę dotyczącą diagnozowania i postępowania z klientami zmagającymi się z dolegliwościami bólowymi.

KURS TRENERA MEDYCZNEGO BODYWORK

Specjalizacja medyczna BODYWORK® to program edukacji trenerów i fizjoterapeutów, który zapewnia kompleksowe narzędzia terapeutyczne do pracy z klientami zmagającymi się z dysfunkcjami, bólem i chorobami. Kurs ukończyłam dyplomem specjalisty leczenia ruchem. BODYWORK – Paweł Krótki, Małgorzata Muzyka Kopera

SZKOLENIA Z METODYKI TRENINGU SIŁOWEGO

„Metodyka i Planowanie Treningu Lower Body” „Metodyka i Planowanie Treningu Upper Body” „Metodyka i Planowanie Treningu Core” Akademia One More Time – Krystian Kaczmarek Szkolenie „Fundamenty Treningu” - Michał Tkacz

TOTALNA TERAPIA WG. MARKA PURCZYŃSKIEGO

Totalna terapia to szkolenie obejmujące techniki z wielu dziedzin terapii manualnej, testy funkcjonalne oraz wiele informacji na temat prowadzenia treningu zarówno zdrowotnego jak i sportowego.
– Totalna terapia kręgosłupa lędźwiowego i miednicy
– Totalna terapia klatki piersiowej, szyi i głowy
– Totalna terapia kończyny dolnej wraz z obręczą
– Totalna terapia kończyny górnej wraz z obręczą Marek Purczyński

KURS MASAŻU KLASYCZNEGO

Masaż kończyny górnej i dolnej, pośladków, grzbietu, mięśni przykręgosłupowych, grzbietu w całości, karku i barków, klatki piersiowej, powłok brzusznych, twarzy oraz całego ciała. Masaż izometryczny, masaż stawowy-centryfugalny, wprowadzenie do refleksoterapii i akupresury. Fizjo Coach, prof. dr hab. Dariusz Mucha Akredytacja Międzynarodowego Instytutu Fizjoterapii i Zdrowia

SZKOLENIA UZUPEŁNIAJĄCE

– Szkolenie „Mobilność Stabilność i Wzorce Ruchowe” Centrum Szkoleń Sportowych – Konrad Topolski, Mariusz Dzięcioł
– Szkolenie „Fakty i Mity w Treningu Sylwetkowym” Centrum Szkoleń Sportowych – Konrad Topolski, Arkadiusz Czerw
– Szkolenie „Fakty i Mity w Treningu Funkcjonalnym” Centrum Szkoleń Sportowych – Mariusz Dzięcioł

DIETETYKA I SUPLEMENTACJA

– Szkolenie „Podstawy Dietetyki” - Centrum Szkoleń Sportowych – Tadeusz Sowiński
– Szkolenie „Żywienie w Sporcie”- Centrum Szkoleń Sportowych – Dr Damian Parol
– Szkolenie „Kształtowanie Kobiecej Sylwetki” w Krakowie - Centrum Szkoleń Sportowych – Tadeusz Sowiński
– Szkolenie „Diagnostyka Laboratoryjna w Gabinecie Dietetyka” - Warsztat Nauki – Anna Dittfeld
– Szkolenie „Dieta w chorobach tarczycy – niedoczynność i Hashimoto” - Warsztat Nauki – Małgorzata Słoma-Krześlak
- Szkolenie „Dieta w chorobie Hashimoto” - Centrum Szkoleń Sportowych – Tadeusz Sowiński

ROCZNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „SPEAK SPORTY”

obejmujący słownictwo treningowe Speak Sporty – Izabela Bartosiewicz

Wpraw sie w RUCH! Jeśli szukasz trenera personalnego z okolic Krakowa, który skutecznie pomoże Ci w walce z bólem kręgosłupa, barków lub kolan, doskonale trafiłeś! Jestem doświadczonym trenerem, który specjalizuje się w terapii ruchowej. W związku z tym wykonam dla Ciebie kompleksową analizę ruchową, dzięki której wspólnie znajdziemy przyczynę Twoich dolegliwości. W ofercie posiadam również treningi terapeutyczne, treningi funkcjonalne, treningi personalne, a także korekcję wad postawy. Dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz niezbędnym umiejętnościom pomogę Ci usprawnić swoje ciało, pozbyć się bólu oraz ograniczeń ruchowych.