„Połączenie sił to początek,
pozostanie razem to postęp,
wspólna praca to sukces.”

~ Henry Ford

Kim jestem i w czym mogę Ci pomóc? Poznajmy się!

Nazywam się Diana Wiśniewska i jestem trenerem specjalizującym się w terapii ruchowej. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi na współpracę z osobami, którym dokucza ból kręgosłupa spowodowany różnorodnymi czynnikami. Wiele godzin spędzonych w pozycji siedzącej czy to przed biurkiem, czy za kierownicą, nadmiar obowiązków, stres i brak czasu na jakąkolwiek aktywność fizyczną sprawiają, że ciało domaga się szybkiej reakcji. Wśród moich Klientów znajdują się także osoby, które są aktywne, a ból kręgosłupa i tak mocno im doskwiera. W takiej sytuacji powodem może być niepoprawne wykonywanie ćwiczeń lub wykonywanie ćwiczeń niedostosowanych do indywidualnych predyspozycji danej osoby. Decydując się na moje usługi, zadbam o wszystko, abyś w pełni mógł czuć korzyści z naszej współpracy i pozbyć się uporczywych dolegliwości bólowych.

Moje doświadczenie i wiedza pozwalają na skuteczną walkę z bólem

Pasja do aktywności fizycznej przerodziła się w studia, liczne szkolenia oraz kursy, dzięki którym zdobyłam bardzo kompetentną i rzetelną wiedzę, z której korzystam każdego dnia. Jestem absolwentką wychowania fizycznego na krakowskim AWF. Byłam także studentką brytyjskiego uniwersytetu Coventry University, gdzie ukończyłam rok zerowy na kierunku „Health & Life Sciences”. 

diana wiśniewska trener personalny kraków

Moje doświadczenie i wiedza pozwalają na skuteczną walkę z bólem

Pasja do aktywności fizycznej przerodziła się w studia, liczne szkolenia oraz kursy, dzięki którym zdobyłam bardzo kompetentną i rzetelną wiedzę, z której korzystam każdego dnia. Jestem absolwentką wychowania fizycznego na krakowskim AWF. Byłam także studentką brytyjskiego uniwersytetu Coventry University, gdzie ukończyłam rok zerowy na kierunku „Health & Life Sciences”. 

Wprawię Cię w odpowiedni RUCH

diana wiśniewska

O tym, że ruch to zdrowie wie każdy z nas. Ważne jest jednak, aby w zależności od swoich preferencji, predyspozycji oraz stanu zdrowia dopasować odpowiedni plan działania i sukcesywnie go realizować. Decydując się na ćwiczenia ze mną, możesz być spokojny o swoje zdrowie. Pomogę Ci:

  • pozbyć się bólu pleców,
  • wrócić do aktywności po urazie,
  • popracować nad wadą postawy,
  • wzmocnić ciało,
  • zwiększyć siłę,
  • poprawić kondycję,
  • ulepszyć swoją sylwetkę.

Dobiorę dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie, abyś z powodzeniem mógł osiągnąć swój cel. Znajdziesz mnie na siłowni Just Gym Kraków. To właśnie w tym miejscu pomogę Ci pozbyć się bólu. Wspólnie wypracujemy dobre nawyki, które ułatwią Twoją codzienność. 

Doświadczenie

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KRAKOWIE

Ukończyłam kierunek wychowanie fizyczne ze specjalizacją odnowa biologiczna na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

COVENTRY UNIVERSITY W COVENTRY (UK)

Ukończyłam “Foundation Year” na brytyjskim uniwersytecie na kierunku Biomedical Sciences.

KURS TRENER PERSONALNY + INSTRUKTOR SIŁOWNI

Szkolenie, które wprowadziło mnie w świat treningu i dietetyki oraz zapoczątkowało proces kształcenia w tym kierunku.

KURS TRENERA MEDYCZNEGO BLACKROLL® THERAPY

Ukończyłam roczny kurs terapeuty ruchowego Blackroll Therapy z wyróżnieniem dla najlepszego kursanta. W ramach szkolenia zdobyłam wiedzę dotyczącą diagnozowania i postępowania z klientami zmagającymi się z dolegliwościami bólowymi.
- Michał Dachowski, - Karolina Dachowska, - Mariusz Dzięcioł, - Albert Filip Żołądek, - Piotr Kostrzębski, - Sandra Osipiuk, - Jakub Nowosad, - Dawid Mieczkowski, - Piotr Nadulski, - Katarzyna Witek-Sokołowska, - Izabela Dembińska, - Paulina Sobczak,

STAŻ W FIZJO4LIFE

Ukończyłam staż w Studio Zdrowego Ruchu i Ciała Fizjo4Life w Warszawie. Uczestnicząc w praktyce obserwowałam pracę fizjoterapeutów i terapeutów ruchowych.

KURS SPECJALISTYCZNY ODDECH SOS

Ukończyłam kurs Oddech SOS, dzięki któremu zdobyłam wiedzę na temat reedukacji oddechowej. Szkolenie dało mi narzędzia diagnostyczne do oceny wzorca oddechowego pacjenta, ale także ćwiczenia nakierowane na problem, dzięki czemu przeprowadzam dopasowany do potrzeb kompleksowy trening oddechowy.
- Sandra Osipiuk - Sienkiewicz

KURS TRENERA MEDYCZNEGO BODYWORK

Specjalizacja medyczna BODYWORK® to program edukacji trenerów, który zapewnił mi kompleksowe narzędzia terapeutyczne do pracy z klientami zmagającymi się z dysfunkcjami, bólem i chorobami. Kurs ukończyłam dyplomem specjalisty leczenia ruchem.
BODYWORK – Paweł Krótki, Małgorzata Muzyka Kopera

SZKOLENIE KETTLEBELL 101: SIMPLE & SINISTER, KETTLEBELL 201: THE RITE OF PASSAGE

Ukończyłam dwa szkolenia z metodyki treningu hardstyle kettlebell według StrongFirst, w trakcie których uzyskałam wiedzę i umiejętności pozwalające na prawidłowe przeprowadzanie treningów z użyciem odważników kulowych. - Andżelika Stefańska-Kowalik

CERTYFIKACJA INSTRUKTORSKA FLEXIBLE & STEEL LEVEL 1

Bądź elastyczny i silny zarazem – to perfekcyjny balans.
Szkolenie Flexible & Steel to kompleksowy system treningowy, którego głównym celem jest bycie silnym i elastycznym w idealnej równowadze. Szkolenie wyposażyło mnie w umiejętności doboru odpowiednich narzędzi zwiększających mobilność i siłę u podopiecznych - Andżelika Stefańska-Kowalik - Piotr Kowalik

SZKOLENIA Z METODYKI TRENINGU SIŁOWEGO

„Metodyka i Planowanie Treningu Lower Body” „Metodyka i Planowanie Treningu Upper Body” „Metodyka i Planowanie Treningu Core” - Akademia One More Time – Krystian Kaczmarek
Szkolenie „Fundamenty Treningu” - Michał Tkacz

KURS MASAŻU KLASYCZNEGO

Masaż kończyny górnej i dolnej, pośladków, grzbietu, mięśni przykręgosłupowych, grzbietu w całości, karku i barków, klatki piersiowej, powłok brzusznych, twarzy oraz całego ciała. Masaż izometryczny, masaż stawowy-centryfugalny, wprowadzenie do refleksoterapii i akupresury. Fizjo Coach, prof. dr hab. Dariusz Mucha Akredytacja Międzynarodowego Instytutu Fizjoterapii i Zdrowia

TOTALNA TERAPIA WG. MARKA PURCZYŃSKIEGO

Totalna terapia to szkolenie obejmujące techniki z wielu dziedzin terapii manualnej, testy funkcjonalne oraz wiele informacji na temat prowadzenia treningu zarówno zdrowotnego jak i sportowego – Totalna terapia kręgosłupa lędźwiowego i miednicy
– Totalna terapia klatki piersiowej, szyi i głowy
– Totalna terapia kończyny dolnej wraz z obręczą
– Totalna terapia kończyny górnej wraz z obręczą -Marek Purczyński

DIETETYKA I SUPLEMENTACJA

– Szkolenie „Podstawy Dietetyki” - Centrum Szkoleń Sportowych – Tadeusz Sowiński
– Szkolenie „Żywienie w Sporcie”- Centrum Szkoleń Sportowych – Dr Damian Parol
– Szkolenie „Kształtowanie Kobiecej Sylwetki” w Krakowie - Centrum Szkoleń Sportowych – Tadeusz Sowiński
– Szkolenie „Diagnostyka Laboratoryjna w Gabinecie Dietetyka” - Warsztat Nauki – Anna Dittfeld
– Szkolenie „Dieta w chorobach tarczycy – niedoczynność i Hashimoto” - Warsztat Nauki – Małgorzata Słoma-Krześlak
- Szkolenie „Dieta w chorobie Hashimoto” - Centrum Szkoleń Sportowych – Tadeusz Sowiński

SZKOLENIA UZUPEŁNIAJĄCE

– Szkolenie „Mobilność Stabilność i Wzorce Ruchowe” Centrum Szkoleń Sportowych – Konrad Topolski, Mariusz Dzięcioł
– Szkolenie „Fakty i Mity w Treningu Sylwetkowym” Centrum Szkoleń Sportowych – Konrad Topolski, Arkadiusz Czerw
– Szkolenie „Fakty i Mity w Treningu Funkcjonalnym” Centrum Szkoleń Sportowych – Mariusz Dzięcioł

ROCZNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "SPEAK SPORTY"

obejmujący słownictwo treningowe Speak Sporty – Izabela Bartosiewicz

Wpraw sie w RUCH! Jeśli szukasz trenera personalnego z okolic Krakowa, który skutecznie pomoże Ci w walce z bólem kręgosłupa, barków lub kolan, doskonale trafiłeś! Jestem doświadczonym trenerem, który specjalizuje się w terapii ruchowej. W związku z tym wykonam dla Ciebie kompleksową analizę ruchową, dzięki której wspólnie znajdziemy przyczynę Twoich dolegliwości. W ofercie posiadam również treningi terapeutyczne, treningi funkcjonalne, treningi personalne, a także korekcję wad postawy. Dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz niezbędnym umiejętnościom pomogę Ci usprawnić swoje ciało, pozbyć się bólu oraz ograniczeń ruchowych.