Regulamin współpracy

 1. Zakup usług jest równoznaczny z zapoznaniem się i zaakceptowaniem zapisów niniejszego Regulaminu.
 2. Płatności za pakiety treningowe realizowane są z góry – w gotówce lub przelewem.
 3. Termin usługi jest ustalany wspólnie przez Klienta i Trenera.
 4. Czas trwania treningu to 60 minut. 
 5. W przypadku braku możliwości pojawienia się na treningu należy odwołać go telefonicznie pod numerem telefonu +48 533 400 449 do godziny 21:00 dnia poprzedzającego dzień treningowy.
 6. W przypadku nie pojawienia się Klienta na wizycie bez jej wcześniejszego odwołania lub odwołania później niż do 21:00 dnia poprzedzającego dzień wizyty, Klient zostaje obciążony kosztem wizyty.
 7. W przypadku odwołania treningu przez Klienta w tym samym dniu – Trening zostaje uznany za wykonany
 8. W przypadku odwołania treningu przez Trenera w tym samym dniu, jego realizacja musi odbyć się w innym terminie
 9. W przypadku spóźnienia klienta na usługę – czas usługi ulega skróceniu o czas spóźnienia. W przypadku spóźnienia trenera – czas usługi ulega wydłużeniu o czas spóźnienia.
 10. Klient zobowiązuje się do wykorzystywania treningów zgodnie z terminowością pakietów tj. jeden miesiąc.
 11. W przypadku rezygnacji ze współpracy, treningi które zostały wykonane z istniejącego pakietu liczone są w cenie 190zł za jeden. Pozostała kwota zostaje zwrócona Klientowi.
 12. Klient zobowiązuje się poinformować Trenera o swoim aktualnym stanie zdrowia oraz sytuacjach, które mogą wpłynąć na przebieg treningu.

          Regulamin możesz również pobrać w formie pliku PDF.

          Wpraw sie w RUCH! Jeśli szukasz trenera personalnego z okolic Krakowa, który skutecznie pomoże Ci w walce z bólem kręgosłupa, barków lub kolan, doskonale trafiłeś! Jestem doświadczonym trenerem, który specjalizuje się w terapii ruchowej. W związku z tym wykonam dla Ciebie kompleksową analizę ruchową, dzięki której wspólnie znajdziemy przyczynę Twoich dolegliwości. W ofercie posiadam również treningi terapeutyczne, treningi funkcjonalne, treningi personalne, a także korekcję wad postawy. Dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz niezbędnym umiejętnościom pomogę Ci usprawnić swoje ciało, pozbyć się bólu oraz ograniczeń ruchowych.