Trening personalny

Treningi personalne to doskonała inwestycja w siebie i swoje ciało. Regularne spotkania pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy, wysmuklić sylwetkę oraz przede wszystkim poprawić parametry zdrowotne. Dopasowany do Twoich potrzeb trening personalny znacznie zwiększy szanse na osiągnięcie założonych celów w określonym czasie i sprawi, że poczujesz się w swoim ciele naprawdę dobrze. 

Indywidualny trening dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji

Każda praca z Podopiecznym jest dla mnie wyróżnieniem i misją, którą chcę zrealizować maksymalnie produktywnie. Moje zaangażowanie we wspólną pracę to gwarancja:

odpowiednio przygotowanego przeze mnie treningu

kontroli przebiegu ćwiczeń w bardzo przyjaznej i komfortowej atmosferze

Podczas regularnych działań zadbamy o Twoje ciało i sprawimy, że Twoja nowa wersja usprawni Ci nie tylko realizację sportowych aktywności, ale także codzienne funkcjonowanie. 

trening personalny diana wiśniewska

Zapraszam Cię do współpracy, w której skupię się na kompleksowym zadbaniu o Twoje potrzeby. Wspólnie osiągniemy więcej! 

Trening personalny 60 min / 190 zł

*Możesz skorzystać z pakietu 4 treningów, jeśli planujesz ćwiczyć raz w tygodniu lub pakietu 8 treningów, jeśli planujesz ćwiczyć 2 razy w tygodniu.

Wpraw sie w RUCH! Jeśli szukasz trenera personalnego z okolic Krakowa, który skutecznie pomoże Ci w walce z bólem kręgosłupa, barków lub kolan, doskonale trafiłeś! Jestem doświadczonym trenerem, który specjalizuje się w terapii ruchowej. W związku z tym wykonam dla Ciebie kompleksową analizę ruchową, dzięki której wspólnie znajdziemy przyczynę Twoich dolegliwości. W ofercie posiadam również treningi terapeutyczne, treningi funkcjonalne, treningi personalne, a także korekcję wad postawy. Dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz niezbędnym umiejętnościom pomogę Ci usprawnić swoje ciało, pozbyć się bólu oraz ograniczeń ruchowych.